2016 RENAULT T520, High Sleeper Cab

2015 Renault T520, blue

joomplu:2532
- 41 000 euro (exw, Spain)

2022-01-15

Пропонуємо на продаж Сідельний Тягач IVECO STRALIS HI-WAY AS440ST/P, (Euro-VI)
В наявності – 1 одиниця

2017_iveco_stralis_as440st_1

2017_iveco_stralis_as440st_2

2017_iveco_stralis_as440st_3

2017_iveco_stralis_as440st_7

2017_iveco_stralis_as440st_8

2017_iveco_stralis_as440st_11

2017_iveco_stralis_as440st_12

2017_iveco_stralis_as440st_14

2017_iveco_stralis_as440st_15

Сідельний Тягач IVECO STRALIS HI-WAY AS440ST/P, (Euro-VI)
Підприємство виробник / Марка – IVECO
Тип / модель - STRALIS AS440ST/P, HI-WAY XP 420
Країна виробництва - Іспанія
Дата першої реєстрації – 13-12-2017
Пробіг по спідометрі – 313 037 км. (на 10-01-2022р.)
Кабіна – Висока, 1989 мм. (внутрішня висота)
Спальних місць - 2 спальних місця
Колір кабіни – Чорний з Білим
Габаритні розміри автомобіля
Висота - ? мм.
Ширина – 2 500мм.
Колісна база - 3 800 мм.
Вага пустого – Кг.
Повна маса – 19 000 Кг.
Колеса / шини - R 22,5, Гума всесезонна (4 сезони)
Кількість осей – 2 вісі.
Навантаження на передню вісь – 7 500 Кг.
Навантаження на задню вісь – Кг.
Передня підвіска - ресорна
Задня підвіска - Пневматична
КПП – Автоматична, Allison 3200
Двигун – Cursor FPT INDUSTRIAL, CURSOR 11 (EURO-6)
Об’єм двигуна – 11 120 см.куб.
Потужність двигуна – 420 К.с. (309 КВт.)
Кузов – Рамний
Паливний бак – 2 паливні баки, Алюміній, заводські з кришкою з ключом, загальний об’єм -1260 літрів (710 + 550)
Бак для рідини AdBlue – 80л.
ABS, EBS+BAS, цифровий тахограф - Iveco, кондиціонер, люк на даху та інші опції...
Фари - XENON HEADLIGHTS AND LED DAYTIME RUNNING LIGHTS
Холодильник – 50 літрів.

Тягач має багато корисних опцій таких як автоматичне відключення двигуна через 5 хвилин та інші...
Тягач знаходиться у відмінному технічному стані!
Пробіг - оригінальній
Витрата палива – 25 л. /100Км.

Наявні пошкодження - ліве задне крило має невелику тріщину.
Вартість – 33 000 EUR (Exw, Netherland), без ПДВ

new_stralis_hi_way 

Особливості зовнішнього дизайну кабіни нового STRALIS зі зниженим аеродинамічним опором підкреслюють її унікальність.
Що стосується передньої частини, то тут в очі відразу ж кидаються нова центральна решітка радіатора, змінені бічні дефлектори, оптимізований дизайн бампера і блок-фари зі світлодіодними денними ходовими вогнями і ксеноновими фарами основного світла.
Лінії кабіни нового STRALIS були змінені для досягнення відмінного коефіцієнта лобового опору - одного з основних факторів, що впливає на енергетичну ефективність (на швидкості 85 км / год на подолання опору повітря витрачається 40% палива, що витрачається). Поліпшивши коефіцієнт лобового опору на 3%, ми знизили рівень шуму в кабіні і досягли значної економії палива в поїздках на довгі відстані.
Інтер’єр був повністю перероблений. Нова функціональна і ергономічна передня панель виготовлена з надзвичайною увагою до деталей із застосуванням м’яких на дотик і антівідблискувальних матеріалів (поверхня оброблена з використанням методів, які застосовуються для легкових автомобілів преміум-класу).
Кожна деталь нового STRALIS створена для поліпшення якості життя на борту: нове рульове колесо з інтегрованим управлінням телефоном, пневматичне регулювання рульового колеса і нове сидіння з обігрівом, вентиляцією, регулюванням по висоті і інтегрованим ременем безпеки.
Щоб забезпечити водієві неперевершений комфорт, і без того найкраща в класі шумоізоляція кабіна була додатково перероблена, що призвело до зниження рівня шуму в салоні ще на 1 децибел.
IVECONNECT підтримує два набори функцій для водіїв і керуючих автомобільним парком: IVECONNECT DRIVE і IVECONNECT FLEET.
Для досягнення максимальної ефективності ми також використовуємо просунуті і зручні в застосуванні керуючи пристрої. До них відноситься система IVECONNECT, ексклюзивна розробка для простого інтегрованого управління інформаційно-розважальними системами, навігацією, системами допомоги водієві і системами управління парком.
Система IVECONNECT оснащена 7-дюймовим сенсорним дисплеєм, вбудованим в передню панель, і включає в себе наступні функції:
Технологія Bluetooth з елементами управління на рульовому колесі,
Аудіо система з радіоприймачем і CD-плеєром,
Роз’єм USB з підтримкою iPod / iPhone і MP3
Відеовхід AUX,
Супутникова навігація,
Інтерфейс для функцій DRIVER ATTENTION SUPPORT і DRIVING STYLE EVALUATION, а також просунутих систем управління парком.

Збільшений робочий об’єм і крутний момент
при незмінній витраті палива
Лінійка двигунів Євро-6 для нового STRALIS має збільшений робочий об’єм і крутний момент при незмінній витраті палива - частково завдяки унікальній системі IVECO HI-SCR, запатентованої розробки компанії FPT INDUSTRIAL, яка є найсучаснішим рішенням подібного роду для двигунів, що працюють в складних умовах.
Завдяки високій ефективності системи каталітичної нейтралізації IVECO HI-SCR новий STRALIS - єдина вантажівка на ринку, що відповідає вимогам Євро-6 без використання системи EGR.
Нові двигуни також оснащені новою керованою електронікою системою турабонадува із змінною геометрією (EVGT).
Система IVECO HI-SCR (адаптована IVECO) - це зараз єдина технологія, що забезпечує двигунам Євро-6 витрату палива на рівні силових агрегатів Євро-5 (використання системи EGR в середньому збільшує витрату палива на 3%).
У порівнянні з рішеннями конкурентів двигуни Cursor з системою IVECO HI-SCR мають ряд переваг:
- більш компактна конструкція і знижена маса (використання всього однієї системи обробки NOx і відсутність EGR дозволяють досягти збільшеної продуктивності на двигунах, що володіють, в порівнянні з конкурентами, меншим робочим об’ємом, завдяки чому розміри системи охолодження залишилися незмінними,
- підвищена ефективність і знижена витрата палива завдяки оптимізованому згорянню палива без використання EGR і пасивної регенерації сажевого фільтру (немає необхідності в додатковому уприскуванні палива для спалювання дрібних частинок, що знижує витрату палива і термічне навантаження на систему додаткового очищення ВГ),
- тільки пасивна регенерація сажевого фільтру завдяки зниженню кількості дрібних частинок в двигуні, що забезпечує переваги в плані між сервісний інтервалів,
- найвищі в класі показники питомої потужності і крутного моменту завдяки підвищеній термодинамічній ефективності силових установок в поєднанні з технологією Common Rail і новою електронно керованою системою турбонадува із змінною геометрією.
IVECO HI-SCR
Сучасна технологія
Технологія IVECO HI-SCR, запатентована компанією FPT INDUSTRIAL, увібрала в себе весь наш досвід, накопичений в області розробки і виробництва автомобільних систем каталітичної нейтралізації: 240 000 двигунів з системою SCR вже вироблено і експлуатується у всіх промислових сферах.
Двигуни Cursor, що встановлюються на новому STRALIS, зазнали оптимізації в області термодинамічної ефективності: підвищені температури згоряння палива знижують витрату палива і утворення дрібних частинок.
Завдяки видатній ефективності системи IVECO HI-SCR (показник ефективності> 95% в порівнянні з 80-85% у кращих конкурентів) рівень NOx в ВГ відповідає вимогам екологічного стандарту Євро-6 без використання EGR.
Система IVECO HI-SCR забезпечує високу ефективність і тривалий термін служби в поєднанні з компактною і легкою конструкцією. Вся система, включаючи сажевий фільтр, знаходиться в єдиному корпусі поруч з рамою (що знижує рівень шуму і полегшує обслуговування).
Двигуни Cursor нового STRALIS оснащуються адаптованою системою впорскування палива COMMON RAIL, яка інтегрована в ГБЦ: ще одна ексклюзивна розробка IVECO, покликана знизити складність конструкції моторного відсіку.
Декомпресійне моторне гальмо об’єднане з дросельним клапаном в системі випуску, ця конструкція отримала назву «SUPER ENGINE BRAKE». Володіючи підвищеною на 30% гальмівною потужністю система SUPER ENGINE BRAKE підвищує безпеку на дорозі і зменшує знос механізмів, що значно знижує витрати на витратні деталі.
На Stralis встановлюється 6-ступенева автоматична коробка передач Allison 3200. У даній трансмісії використовується гідротрансформатор, який виконує роль зчеплення, тобто компоненти, схильні до зносу, відсутні.
Завдяки своїм технічним особливостям вона вкрай надійна і відмінно підходить для експлуатації з частими розгонами і зупинками - наприклад, для перевезення вантажів по місту, доставки товарів і прибирання сміття.
Однією з найсильніших сторін всіх автомобілів Iveco завжди була надійна і міцна рама.
Рама складається з балок C-образного перетину з подвійним звуженням, виготовлених з високоміцної сталі, і доступна у виконанні з товщиною 6,7 мм і 7,7 мм в залежності від колісної бази і моделі / версії.
На Stralis можуть бути встановлені різні підвіски:
параболічна
задня пневматична
повністю пневматична.

Параболічна підвіска має малу масу і забезпечує відмінний комфорт при їзді без вантажу і з повним навантаженням.
Пневматична підвіска обладнана системою ECAS (електронно керована пневматична підвіска) для підтримки рами автомобіля на постійній висоті при перевезенні вантажу і регулювання її положення під час завантаження і розвантаження.
Система ECAS дозволяє регулювати висоту рами, наприклад, для адаптації її положення до висоти рампи або при зчепленні або розчепленні напівпричепа або зміни надбудови.
ECAS: електронно керована пневматична підвіска
Дана система забезпечує найвищий комфорт для водія і постійну геометрію ходової частини незалежно від швидкості, завантаження і типу дорожнього покриття.
Вона також управляє гальмівним зусиллям, яке застосовується пропорційна навантаженням на осі.

Вантажні Автомобілі

Причепи до Вантажних Автомобілів

2015 SCHMITZ SKO 24L refregerator

– 55 000 euro (EXW, Germany)

МАЗ вантажіні автомобілі / MAZ truck

Навантажувачі / Forklift

1960 Skoda 760 for sale

joomplu:1563
Parking in Kyiv, Ukraine
 

Броньована Техніка - Armor Vehicles

Антени для Вантажних Автомобілів

BusLtd Sales New and Used Bus & Coach

ТОВ "Бускиїв" - Продаж Нових та Б/В Автобусів
Buskyiv Ltd - New and Used Coach for Sales
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com